ČLANI: NOV PORAZ

Tokrat smo gostovali v Hrastniku in doživeli nov poraz. Po izenačeni 1. četrtini, v kateri sta se ekipi večkrat izmenjali v vodstvu, je sledilo slabo nadaljevanje. V 15. minuti smo še vodili (28:30), a kot se je kasneje izkazalo, je bilo to zadnje vodstvo na tekmi. Do konca polčasa smo dosegli le še 6 točk, prejeli pa kar 20. Nadaljevanje ni prineslo bistvenih sprememb, saj smo še naprej imeli ogromno težav v obrambi z razigranimi gostitelji. V 32. minuti je delovalo, da je tekma dokončno odločena, a so sledile boljše minute Plame. Slabi 2. minuti pred koncem tekme je pri rezultatu 82:76 Sajovic zgrešil odprt met za 3 točke in sanj po preobratu je bilo konec. Na koncu lahko zapišemo, zaslužena zmaga Hrastnika.
KK HRASTNIK : KK PLAMA PUR   89:82 (21:22,27:14;20:16,21:30)