ČLANI: PORAZ NA 1. TEKMI, SVETLA TOČKA IGRA DERENČINA

Košarkarji Plame-pur so bili na prvi tekmi četrtfinala visoko poraženi. Že uvod v tekmo je nakazal, da to ne bo naš večer. V 4. minuti pri rezultatu 13:4 je bil trener Dežman primoran vzeti svojo prvo minuto odmora, ki pa ni zalegla. Tepel nas je predvsem napadalni skok domačinov in v prvem polčasu nezaustavljivi Rizman (19 točk). V drugem polčasu smo poskušali z agresivno obrambo prek celega igrišča in consko obrambo, a so bili Celjani preveč razpoloženi za preobrat in morebitno presenečenje. Nekaj minut igre so dobili tudi kadeti iz našega mladinskega pogona. Če gre iskati svetlo točko s tekme, je to odlična igra Derenčina. V drugo tekmo gremo odločeni, da s pomočjo naših zvestih navijačev zagrenimo življenje favoriziranim Celjanom in podaljšamo serijo.