ČLANI ZASLUŽENO SLAVILI

V 21., predzadnjem kolu smo gostili ekipo Triglav iz Kranja in zabeležili zelo pomembno zmago. Po izenačeni 1. četrtini, v kateri sta se moštvi večkrat izmenjali v vodstvu, so do prve bolj otipljive prednosti igralci Triglava  prišli na začetku 2. četritine (22:28). Sledil je delni izid v korist Plame-pur 19:2. Blestel je prebujeni Ferenčić, ki je vseh svojih 9 točk dosegel ravno v tem delu tekme. Kot se je kasneje izkazalo, je bila to odločilna prednost. V drugem polčasu smo kontrolirali potek tekme in niti v enem trenutku ni delovalo, da bi gostje tekmo obrnili v svoj prid. V odločilnih trenutkih zadnje četrtine je 3 trojke dosegel Miličević in zapečatil usodo Triglava. Levji delež k zmagi sta prispevala Hreščak (20 točk, 10 skokov) in Srebovt (15 točk, 7 podaj).
Zmago posvečamo naši zvesti publiki,ki nas bodri ko je najbolj potrebno.
PLAMA PUR : TRIGLAV  79:69 (20:22,22:13;18:19,19:15)