POKAL SPAR: V 2. POLČASU STVARI POSTAVILI NA SVOJE MESTO

Pred povratnim srečanjem smo branili 4 točke prednosti s prve tekme (89:93). Da gostje še kako resno razmišljajo o napredovanju, so pokazale uvodne minute. Ekipi sta se v prvem polčasu kar nekajkrat izmenjali v vodstvu, večje prednosti pa si ni priigrala nobena. V drugi polčas smo vstopili agresivneje in bolj zavzeto, tudi skok je bolje deloval in tehtnica se je počasi začela nagibati na našo stran. Na koncu lahko rečemo, da smo zasluženo zmagali, saj smo bili boljši tudi v vseh statističnih podatkih. Še posebno veseli podatek o le 6. izgubljenih žogah in zajetna minutaža fantov iz mladinskega pogona. Smo med najboljših osem ekip v pokalu Spar in z nestrpnostjo čakamo katerega izmed prvoligašev nam bo namenil žreb.