RUTINIRANO DO NOVE ZMAGE

V 9. kolu smo gostili ekipo Hrastnika in zabeleži še 5. zmago.V 1. polčasu si nobena izmed ekip ni priigrala občutnejše prednosti, sta se pa ekipi 7x izmenjali v vodstvu, 6x pa je bil rezultat poravnan. Gosti so nas presenetili s hitro igro, na postavljeno obrambo pa smo jim dovoljevali preveč neoviranih metov, ki so jih uspešno zadevali. Odločilen je bil uvod v 2. polčas, ko smo z delnim izidom 16:4 v 26. minuti povedli za 16 točk (62:46). V nadaljevanju nismo popuščali, narekovali tempo do konca srečanja ter zasluženo slavili. Pod košem sta kraljevala Srebovt in Hreščak (skupaj 35 točk), na zunanjih položajih pa standardno dobra Zalar in Sajevic, ki je bil z 21. točkami tudi najboljši strelec tekme. Omeniti velja prve točke (trojka) 15. letnega Bubniča v članski ligaški konkurenci.