U11 BELI DO POMEMBNIH IZKUŠENJ

Beli so gostovali v Ajdovščini. Prvo tekmo so igrali proti domačinom in na samem začetku tekme zgrešili 7 zicerjev. Prvo četrtino je bil tako rezultat tekme 6:5 za domačine, kar pomeni, da če bi samo 1 od teh 7 zadeli bi četrtino dobili. V 2. četrtini se je odvila podobna zgodba in na polčasu tekme se je že vedelo, da po pravilih U11 tekme ni več mogoče zmagati.

Razloga za takšno predstavo sta pa dva. Prvi je ta, da je nekaj igralcev dan prej od jutra do večera divjalo na rojstno dnevni zabavi, drugi pa je ta, da je celotna ekipa na zboru kar 20 minut čakala enega soigralca, ker je ta zaspal. Posledično so morali preskočiti ogrevanje pred tekmo. Nauk te zgodbe je, da brez spočitega telesa športnika in brez ustreznega ogrevanja pred naporom ni mogoče prikazati dobre predstave. Drugo tekmo so bili pa fantje boljši od ŠKD Kras.