U15 VRNILI SEŽANI

KK PLAMA-PUR : KK MESARIJA PRUNK SEŽANA 83:78 (18:19, 21:19, 22:12, 22:28)
Ekipa U15 je tokrat stopila skupaj. Po solidni, vendar slabši predstavi proti Ajdovščini prejšnji teden, so to nedeljo premagali sovrstnike iz Sežane, proti katerim so na prvi tekmi izgubili za 7 točk. Prva četrtina je bila izenačena, v drugi so nam gostje pobegnili na 8 točk prednosti, vendar smo do konca četrtine stisnili obrambo in jo nadgradili z nekaj hitrimi in uspešnimi protinapadi, ter na polčas odšli s točko prednosti. V tretji četrtini so fantje nadaljevali z izpolnjevanjem svojih nalog in v 27 minuti tekme je kazalo, da smo nasprotnika strli, saj je pred minuto odmora gostujočega trenerja rezultat na semaforju kazal 58:40 v našo korist. Trdoživi Sežanci pa se niso predali in na krilih naših nesmiselnih napak, ki se nam letos velikokrat dogajajo, prišli v tesno končnico, za preobrat pa jim je zmanjkalo časa.
Kolektivna igra se odraža tudi na lepo porazdeljenih točkah naših igralcev, saj veljamo za ekipo, za katero ne veš s katerega konca igrišča preti nevarnost za koš. Na tej tekmi smo sicer zmagali z manjšo rotacijo igralcev, vendar so za zmago zasluženi vsi. Pridno delo in potrpežljivost bo obrodila sadove prav pri vseh, ki so pripravljeni vztrajati in to že prav kmalu.