U19 ◾ KK PLAMA-PUR – KK VRHNIKA

U19 ◾ 06.10.2019 ◾ Ilirska Bistrica

KK Plama Pur : KK Vrhnika 68:66 (21:23, 17:9, 17:13, 13:21)

Tekme nismo začeli najbolje. Vse do 16. minute sta se moštvi izmenjevali v vodstvu. Po zaslugi delnega izida 12:0 smo na odmor odšli s šestimi točkami prednosti. Tekmo smo imeli do 35. minute pod nadzorom nakar je sledil nerazumljiv padec v igri. Gostje iz Vrhnike, ki v drugem polčasu sploh niso vodili so prvič povedli 16 sekund pred koncem tekme. V naslednjem napadu smo zapravili žogo in delovalo je, da je tekma izgubljena. Na semaforju je ostalo le še šest sekund, gostujoči trener pa je vzel še svojo zadnjo minuto odmora. Po odmoru smo odigrali agresivno v obrambi, tako da so gostje storili napako in vrgli žogo v avt. Sledila je nova minuta odmora in selitev igre na nasprotno polovico igrišča. Kljub temu, da so gostje stali v conski postavitvi smo nekako spravili žogo v kot do samega Sebastjana Derenčina, ki je ob zvoku sirene zadel za zmago.