U19 : PRESLABI V OBRAMBI, DA BI UPALI NA USPEH

Kot kaže, tudi v drugem delu ne bo lahkih tekem. Tokrat smo gostovali v Kamniku pri ekipi Calcit-a. V 1. četrtini, ki je bila za nas naravnost sanjska, smo dosegli kar 32 točk. Ko so v igro vstopili igralci s klopi, smo izgubili ritem v igri in nasprotnik je prešel v vodstvo. Ob koncu polčasa je trojko  z zvokom sirene iz težkega položaja zadel Hreščak in postavil rezultat prvega polčasa 43:42. V nadaljevanju sta se ekipi izmenjevali v vodstvu. V 35. je bil rezultat poravnan na 68, ko je svojo 5. osebno napako dobil Hrenovec. Domačini so to izkoristili in tekmo dokončno prelomili v svojo korist. Veseli nas lahko dobra igra v napadu, a za zmago na gostovanju moramo nasprotniku dopustiti manj točk. Strelsko sta bila najbolj razpoložena Sankovič s 25 (4 trojke) in Derenčin z 21 točkami.
KK CALCIT BASKETBALL : KK PLAMA PUR  85:77 (23:32, 20:10; 17:18,25:17)