U19: SANJSKE ZADNJE MINUTE IN ZASLUŽENA ZMAGA

KD POSTOJNA : PLAMA PUR 65:72 (26:38)

Za razliko od prejšnjih dveh tekem smo tekmo bolje odprli. V 1. polčasu smo bili vseskozi v rezultatski prednosti, največ za 14 točk. V tem delu je bil neustavljiv Derenčin S. z 18 točkami (4 trojke). Domačini so v drugi polčas krenili bolj agresivno in razlika se je počasi začela topiti. Do prve prednosti na tekmi so Postojnčani prišli v 34. min (56:55). Dobri 2. min pred koncem je po trojki Nariča razlika znašala 7 točk in izgledalo je, da je tekma odločena. Po minuti odmora pa neverjeten preobrat. V samo dveh minutah smo z delnim izidom 17:3 prišli do preobrata in zmage. Odločilna je bila trojka Škrlja 20 sekund pred koncem (62:68).
Čestitke fantom za zasluženo zmago (35 min smo bili boljši tekmec), ki je hkrati tudi motivacija za nadaljnje trdo delo na treningih.