Z GRANITNO OBRAMBO DO LAHKE ZMAGE

Na srečanju mladinske ekipe proti Sežani so že uvodne minute nakazale, kako se bo tekma odvijala. V 6. minuti smo povedli s 15 točkami razlike (17:2). Za razliko od prejšnjih tekem smo tokrat kontrolirali potek srečanja. V obrambi smo igrali čvrsto in agresivno, v napadu pa je žoga lepo krožila. Razlika se v nobenem trenutku ni spustila pod 10 točk.

Bistriško ladjo je odlično poveljeval Kristjan Derenčin, v napadu pa je bil standardno učinkovit Malečkar. Največja zmaga pa je, da se je po daljši odsotnosti zaradi poškodbe vrnil Luka Hreščak.

Za prikazano si pohvale zaslužijo prav vsi igralci; prav vsi so se tudi vpisali med strelce. Končni rezultat KK Plama-pur Ilirska Bistrica : KK Mesarija Prunk Sežana 70:44