KK PLAMA-PUR : KK SIXT PRIMORSKA

V soboto 16.09. se je naše člansko moštvo pogumno zoperstavilo KK Sixt Primorska, kateri se pripravlja na kvalifikacijski turnir za ligo ABA2.
Prva četrtina se je zaključila z rezultatom 20:22, polčas pa z rezultatom 37:46 za goste iz Kopra. V 6. minuti tretje četrtine se je naše moštvo pri rezultatu 47:52 približalo na zgolj 5 točk zaostanka. Zatem je sledilo obdobje, ko so gostje upravičili vlogo favorita. Razlika je ob rotaciji domačega trenerja Dežmana (priložnost za igro je dobilo 11 od 12 igralcev) do konca srečanja naraščala do končnih 58:95.
Nered pod košem nasprotnika je z 21 točkami povzročal prvi strelec srečanja Anže Srebovt.
Prijateljska tekma je bila odlična izkušnja za naše mlade igralce, kateri so imeli priložnost zaigrati proti bivšim in aktualnim reprezentatom ter MVP 1.SKL.
Za starejše pa dokaz – da se lahko kosajo tudi z najboljšimi.

KK Plama-pur : KK Sixt Primorska 58:95 (20:22,17:24,12:24,9:25)
Strelci KK Plama-pur: Srebovt 21, Miličević, Brlan, Jenko po 9, Hreščak R. 7, Hadalin 2, Šajn 1