25 MINUT ODLIČNOSTI TER 15 MINUT KATASTROFE ČLANSKEGA MOŠTVA

Do pete minute tretje četrtine je naše moštvo prikazalo eno izmed najboljših predstav v letošnji sezoni in si priigralo 22 točk prednosti. Takrat nihče niti pomislil ni na črn scenarij, ki je sledil. Moštvo KK Celje, ki ni imelo odgovora na igro domačega moštva, je poskusilo z consko obrambo in uspelo zrežirati neverjeten preobrat. Gostje so slavili z rezultatom 93:94. V domačem moštvu je izstopal odlični Anže Srebovt s 27 točkami, 11 skoki in 8 podajami. Sledila sta mu Miličević s 17 (5 trojk) ter Zalar s 16 točkami. Svojih 5 minut je s 7 točkami in 2 ukradenima žogama dobro izkoristil tudi mladinec Jaka Malečkar. Zadnje prvenstveno srečanje v letošnjem koledarskem letu bodo člani odigrali prihodnjo soboto v gosteh proti moštvu KK ECE Triglav Kranj.