BOLJŠI OD PARKLJEV

Tretja zaporedna zmaga v novem letu!

Naše moštvo se je od samega začetka odločno postavilo po robu moštvu iz zgornjega dela lestvice. Končni rezultat polčasa 33:30 za Parklje je s trojko postavil Malečkar (12 točk), ki je tokrat odlično opravil svoje delo v napadu. V začetku drugega polčasa je Plama-PUR prevzela vodstvo, ki pa je še 5 minut pred koncem srečanja, pri rezultatu 54:56 znašalo le 2 točki. Takrat pa so začele minute v znamenju našega moštva, ki je z delnim izidom 14:1 odločil zmagovalca. V tem obdobju smo bili priča nori trojki izvrstnega Miličevića (16 točk, 11 skokov), ki je nasprotniku vzela še zadnje upanje na preobrat. Poleg omenjenih sta že tradicionalno svoje delo odlično opravila Srebovt (11 točk, 14 skokov) in Hreščak (18 točk, 6 skokov), odlično je asistiral in svoje delo v obrambi opravil Zalar (7 točk, 7 asistenc, 5 skokov).

V prihajajočem tednu nas čaka v torek domača tekma z Portorožem in v soboto gostovanje v Sežani.