KK-PLAMA PUR IN LESONIT SKLENILA DOLGOROČNO SODELOVANJE

V minulem tednu sta podjetje Lesonit, ki deluje v sklopu korporacije Fantoni ter Košarkarski klub Plama-pur sklenila dolgoročno pogodbo o sodelovanju, katera bo našemu klubu omogočilo stabilnejši razvoj. Podjetje Lesonit v KK Plama-pur prepoznava zdrav športni kolektiv, ki temelji na delu z mladimi in je kot tak primeren za vračanje družbi v okolju katere podjetje deluje.

Lesonit, ki je z zlatimi črkami že zapisan v zgodovino bistriške košarke, se je pridružil ostalim sponzorjem, ki že vrsto let podpirajo naš klub, na čelu s podjetjem Plama-pur, ki je naš generalni sponzor in po katerem klub tudi nosi ime.

Na sliki: predstavnik KK Plama-pur g.Tomaž Slavec, predstavnika Lesonita g. Egon Bratož ter g.Giorgio Barzazi ob podpisu pogodbe