TRIGLAV PREVISOKA OVIRA

V Kranju so naši člani odlično odprli srečanje ter povedli z rezultatom 0:6. Domačini so odgovorili z dvema zabijanjema in na krilih le-teh rezultat preobrnili ter povedli z 22:10. Naši se niso predali in v začetku druge četrtine, s trojko Miličevića, povedali z 22:23. V nadaljevanju so domačini ponovno prevzeli vodstvo ter ga počasi, a vztrajno nadgrajevali do rezultata 61:47. Naše moštvo se ni predalo in se s požrtvovalno igro v obrambi in na krilih Srebovta v napadu, v obdobju od 27 do 32 minute približalo na 66:62. Sledili so 4 napadi, s katerih realizacijo bi se še lahko približali Triglavu; poskušal je Brlan, ki pa tokrat ni imel svojega dne. To je bila zadnja priložnost za preobrat. Domačini so do konca srečanja povečevali prednost in na koncu zasluženo slavili. Triglav Kranj: KK Plama-pur Ilirska Bistrica 86:68