U11 BELI OKUSILI PORAZ

U11 Beli so začeli zadnji del 1.SKL z dvanajstimi zmagami brez poraza. Prvi turnir 3. dela so odigrali doma in že prvo tekmo na turnirju jim je spodrsnilo. Po kar nekaj zgrešenih “zicerjih” in veliko izgubljenih žogah je zelo simpatična ekipa Cerknice to s pridom izkoriščala in zmagala ključni 2 četrtini. Po 1. četrtini, ki je bila izenačena, je to pomenilo, da gre zmaga z 9:7 v Cerknico. Po hitri analizi je ekipa ugotovila, da je na koncu odločil zmagovalca en zgrešen “zicer” preveč. Kar pomeni, da en zgrešen “zicer” vržen v koš za smeti, ki je vreden 2 točki lahko pomeni ogromno, še posebej pri U11. Drugo tekmo so fantje odigrali nekoliko boljše in z 10:6 premagali Postojno. Čakajo jih najprej kvalifikacije za v 1.SKL U13 naslednjo sezono in pa še 2 turnirja U11.