U13 Ž ◾ 08.02.2020 ◾ Koper

ŽKD Ledita – KK Plama-pur 37:33 (po podaljških)
POROČILO KZS

ŽKD Koper – KK Plama-pur 64:14

Kljub bolezni, ki nam je pobrala več kot pol ekipe, so se naše punce(skupaj z igralkami U11) zbrale in odpotovale v Koper. Vedeli smo, da bomo s tako nekompletnim rosterjem težko konkurirali fizično močnejšim ekipam Ledite in Kopra, ampak smo se odločili, da bomo dali vse od sebe. Na prvi tekmi proti ekipi Ledite smo pri rezultatu 33:33 v zadnji minuti imeli priložnost za zmago, ampak zgrešen zicer in prosti meti so tekmo pripeljale v podaljške. V podaljšku je ekipa Ledite bila bolj koncentrirana iz zasluženo zmagala. V tekmi z ŽKD Koper smo zmagali prvo četrtino a potem so nas nesrečne okoliščine (poškodbe nositeljic naše igre) stale visokega poraza. Našim puncam iskreno čestitamo na borbenem pristopu ter vsem poškodovanim in bolnim igralkam želim čimprejšnje okrevanje!