U15 ◾ ŠD KRAS – KK PLAMA PUR

U15 ◾ 06.6.2021 ◾ Ilirska Bistrica

ŠD Kras : KK Plama-pur Beli 67 : 83 (14:22, 9:21, 20:15, 24:25)

POROČILO KZS

U15 so bili danes gostje na svojem terenu. Zaradi težav z dvorano v Dorenberku, so kraševci sprejeli našo ponudbo in prišli k nam v goste na tekmo samo zato, da je tekma odigrana in da fantje lahko nadaljujejo normalnem tekmovalnem ritmu. Poteza na mestu.

Rezultat po prvih petih minutah igre je bil 9:5 za kraševce. Time out in nekaj menjav na naši strani je bilo potrebnih, da je na igrišče prišlo 5 zbranih igralcev, ki so potrebovali samo 15 minut, da so naredili 24 točk razlike do polčasa, ko je bil rezultat 23:43 za Plamo pur. To je bilo najboljših 15 minut v letošnji sezoni, kjer sta bila napredek v igri in prizadevnost igralcev lepo vidna. Na srečo si lahko to ogledamo na posnetku, ki ga je na svojem FB profilu ponovno predvajal Roman Sanabor, za kar se mu zahvaljujemo. Drugi polčas je bil slabši, naredili smo preveč elementarnih napak, predvsem v obrambi, ki so nasprotnikom dovolile, da so lahko držali stik z nami vse do zaključka tekme. Čestitke fantom za zmago, predvsem pa za prikazan napredek v igri. Vsak posameznik ima lahko slab dan, vendar sleherni posameznik, ki se zaveda kaj je delal narobe je največji zmagovalec tekme. Smo na pravi poti!!!