U19 ◾ KK PLAMA PUR – KK ŠENČUR

U19 ◾ 21.3.2021 ◾ Ilirska Bistrica

KK Plama-pur – KK Šenčur 78:81 (20:17, 26:21, 10:24, 22:19)

POROČILO KZS

Po ponovnem dolgem košarkarskem premoru se je spet igrala košarka. Gostili smo ekipo Šenčurja in v napeti tekmi zabeležili tesen poraz. Zapišemo lahko, da nas je nekaj slabih minut v 3. četrtini stalo zmage. V prvem polčasu smo bili izjemno strelsko razpoloženi saj smo zadeli kar osem trojk. V drugem polčasu se nam je met z razdalje zaustavil, obramba pa je nasprotniku dopuščala preveč lahkih košev. Tri minute pred konec se je pri rezultatu 62:73 za goste zdelo, da je tekma odločena. S presingom in podvajanjem po celotnem igrišču smo se slabe pol minute pred koncem približalo le na točo zaostanka, a nas je za dokončen preobrat prehitela sirena, ki je označila konec tekme. Čestitke fantom za borbeno predstavo.