Z DVIGNJENO GLAVO IZ LAŠKEGA

Vroče-hladno. Vroče kot ogenj, hladno kot led. Tako bi lahko opisali nastope članskega moštva v letošnji sezoni.
Od Pokala Spar se poslavljamo s porazom v Laškem z rezultatom 75:74. Kljub temu, da tekma ni bila rezultatskega pomena, sta ekipi prikazali všečno igro. Začeli smo odlično in v četrti minuti povedli z 8:2. Sledil je odgovor domačinov, ki so do konca prve četrtine z delnim izidom 22:4 pobegnili na +12. Okoli te razlike smo se gibali vse do 35. minute. Nismo se predali in slabo minuto pred koncem srečanja povedli s 74:72. Odločilno trojko je 17 sekund pred koncem zadel Kusovac in tako določil zmagovalca.
Za Plama-pur je odlično odigrala naša centrska linija Srebovt-Hreščak, ki je dosegla več kot polovico točk našega moštva. Z izdatno minutažo sta se izkazala tudi mlada Malečkar in Derenčin.