ZADNJO BESEDO JE IMEL SEBASTJAN DERENČIN

Tekma z enakim scenarijem kot v prejšnjem kolu, vendar z obratnimi vlogami. Tokrat smo se po zaključku srečanja veselili mi.

Začeli smo odločno in v 5. minuti vodili s 17:4. V tem delu je bil nezaustavljiv Barbiš, ki je prispeval 11 od svojih skupnih 16 točk. V nadaljevanju smo nadzirali potek srečanja vse do 25. minute. Nad 25. minuto v teh dneh nad našim klubom visi urok, saj smo, enako kot člani, tudi mi padli v nerazložljivo krizo. Nasprotnik je s serijo 14:0 v nekaj minutah naredil preobrat in v 36. minuti vodil že za 7 točk. A se nismo predali. Fantje so iz minute v minuto topili prednost Kolpe. Nagrada je prišla 2 sekundi pred koncem srečanja, ko je Sebastjan Derenčin “udaril” s trojko za končni izid KK Kolpa-KK Plama-pur 65-67. Čestitke fantom za borbenost in nepopustljivost.